Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

| dodał:

27 Niedziela Zwykła – 02.10.2016 r.

1.W tym tygodniu przypada: 04.10 – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu; 05.10 – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy, Apostołki Bożego Miłosierdzia; 07.10 – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

2.W tym tygodniu przypada też I czwartek i I piątek miesiąca.

3.W przyszłą niedzielę – 09.10 będziemy obchodzili XVI Dzień Papieski.W związku z tym odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który wspiera kształcenie zdolnej i utalentowanej młodzieży z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej.

4.Ze względu na Dzień Papieski, zbiórka ofiar do puszek na budowę kościoła odbędzie się w trzecią niedzielę miesiąca – 16 października.

5.Dzisiaj przy wyjściu będzie można wesprzeć dobrowolną ofiarą do puszki KUL i CFPK w Białymstoku.

6.Organizatorzy akcji Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości, których pomysłodawcą jest ks. Jacek Wiosna Stryczek, prezes krakowskiego Stowarzyszenia WIOSNA, poszukają wolontariuszy. Wszyscy, którzy mają serca otwarte na potrzebujące rodziny i dzieci, chcą zdobyć doświadczenie zawodowe i poznać wartościowych ludzi mogą zgłaszać się za pośrednictwem strony www.superw.pl.