Aktualności i ogłoszenia parafialne

Rozpoczęliśmy Seminarium Odnowy Wiary

| dodał:

29 września 2016 r. rozpoczęliśmy w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary

29 września 2016 r. rozpoczęliśmy w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Czas, w którym szczególnie pochylamy się każdego dnia nad Słowem Bożym. Każdego dnia spotykając się z Panem w Jego Słowie, chcemy coraz bardziej słyszeć co Bóg do nas mówi oraz widzieć jak konkretnie działa w naszym życiu. Cotygodniowe spotkania (wspólna Eucharystia, spotkanie w grupkach, konferencja i modlitwa) mają nam w tym pomóc. Bóg bardzo konkretnie w tym czasie chce odświeżyć naszą wiarę. Nawet jeśli widzę, że z trudem przychodzi mi rozważanie Słowa, nie widzę konkretnego działania Jezusa w moim życiu, to wspólne dzielenie z innymi pokazuje to Boże działanie. Pan ma dla każdego z nasz plan, i do każdego przemawia inaczej, mimo iż rozważamy ten sam tekst Pisma Świętego - to nam pomaga dostrzec Jego wielkość, troskę i miłość do każdego z nas.

Na zaproszenie Pana odpowiedziało ponad 110 osób. Jeśli się wahasz, czy przyjść, bądź dowiedziałeś się za późno i myślisz, że wszystko stracone - to tak nie jest :-) jeszcze w ten czwartek 13 października można dołączyć i przeżyć niesamowitą przygodę z Jezusem. Zarazem jest to ostatnia chwila, żeby dołączyć do tej edycji Seminarium Odnowy Wiary (na późniejszych spotkaniach nie będzie można już dołączyć - trzeba będzie czekać na kolejne Seminarium). ZAPRASZAMY i czekamy na CIEBIE

Dołączam kilka zdjęć z ostatniego spotkania.