Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

3 Niedziela Adwentu - 11.12.2016 r.

1.Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca podejmuje adorację Najświętszego sakramentu w każdy poniedziałek przez godzinę po Mszy św. wieczornej. Będzie to adoracja w ciszy. Zapraszamy do włączenia się wszystkich, którzy będą mogli.

2.W tym tygodniu będziemy przeżywali Rekolekcje Adwentowe: 16, 17 i 18 grudnia (piątek, sobota i niedziela). W piątek i w sobotę Msze św.o godz. 10:00 i 18:00. W sobotę będzie adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 11:00 do 18:00. Zapraszamy w tych dniach do korzystania ze spowiedzi św., nie odkładajmy ostatnie dni przed świętami.

3.Podczas rekolekcji w sobotę i w niedzielę będziemy gościli Patrycję Hurlak, aktorkę znaną m. in. z serialu „Klan” i „Blondynka”. Aktualnie prowadzi w TVP2 program „Ukryte skarby”. Była ona przez ponad 20 lat związana z czarną magią. Historię swojego nawrócenia opisała w książce „Nawrócona wiedźma”. Osobiście podzieli się z nami świadectwem nawrócenia i obecnego życia z Bogiem. Napisała też książkę „Zakochani są wśród nas”, która jest zbiorem historii o prawdziwej, spełnionej i radosnej miłości, o ludziach z „krwi i kości”, którzy zwyciężyli Miłością. Obie książki będzie można nabyć.

4.Trwa Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W związku z tym można nabywać świece wigilijne rozprowadzane przez Caritas Parafialną.

5.Poświęcone opłatki można nabyć w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Można też nabyć przy wyjściu sianko na stół wigilijny i kartki świąteczne.

6.Dzisiaj można złożyć do puszki ofiarę na budowę kościoła. Ofiary będą przeznaczone na okna do nowego kościoła. Składamy wszystkim ofiarodawcom i zbierającym, serdeczne Bóg zapłać.