Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

| dodał:

18 Niedziela Zwykła – 30.07.2017 r.

1.W tym tygodniu przypada: 31.07 – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, Kapłana, 01.08 – wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła, 04.08 – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, Kapłana, 06.08 – w przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego, w tym tygodniu przypada też I czwartek, I piątek miesiąca i I sobota miesiąca.

2.W następną niedzielę ofiary na tacę przeznaczone będą na KUL i Centrum Formacji Pastoralno-Katechetycznej w Białymstoku.

3.Zachęcamy do podjęcia abstynencji w sierpniu – miesiącu trzeźwości.

4.Dzisiaj modlimy się w intencji kierowców i podróżujących oraz po każdej Mszy św.poświęcamy pojazdy.

5.Organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w parafiach przez firmę Green Office Ecologic. Przychody z akcji będą przeznaczone na misje. W tym roku wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Podejmujemy tę akcję i w naszej parafii. Bardzo prosimy o przyniesienie/przywiezienie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który może gdzieś zalega w domu niepotrzebnie. Można składać przy kiosku obok kaplicy w najbliższy piątek – 04 sierpnia, w godz. 16:00 – 18:00 i w sobotę – 05 sierpnia, w godz. 8:00 – 11:00