Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

33 Niedziela Zwykła – 19.11.2017 r.

  

1.W tym tygodniu przypada: 20.11 – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana; 21.11 – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; 22.11 – wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Chórów Kościelnych; 24.11 – wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac, Kapłana i Towarzyszy, Męczenników.

2.W następną niedzielę – 26.11 – obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i dokonamy odnowienia Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

3.W przyszłą niedzielę – 26.11 na Mszę św. o godz.10.00 i po Mszy św. na spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem zapraszamy uczniów kl. III gimnazjum wraz z rodzicami.

4.W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz.12.00 – będzie poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5.Wspólnoty Nieustającego Różańca Świętego organizują Triduum Różańcowe, które odbędzie się w kościele p.w. Św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku. Rozpocznie się ono w piątek, 24 listopada, Mszą św. o godz. 18.00 a zakończy się w niedzielę, 26 listopada, Mszą św. o godz. 7.00. Szczegóły informacje na stronie internetowej parafii Św. Kazimierza w Białymstoku.

6.Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek na budowę kościoła.

7.Dzisiaj ofiarą do puszki można wesprzeć Caritas Archidiecezji Białostockiej. Serdeczne Bóg zapłać.

8.W przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki na Kościół prześladowany.