Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

3 Niedziela Wielkiego Postu – 04.03.2018 r.

  1. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych w okresie Wielkiego Postu. Droga Krzyżowa dla dzieci – w każdy wtorek o godz. 17.30; Droga Krzyżowa dla wszystkich -w piątek o godz. 17.30; Gorzkie Żale -w środę i w sobotę o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
  2. Trwa organizowane przez Caritas dzieło Wielkopostnej Jałmużny. Na stoliku za ławkami wyłożone są skarbonki, które można zabrać do domu i całą rodziną zaangażować się poprzez nasze wyrzeczenia w pomoc potrzebującym. Prosimy przynieść skarbonki z ofiarami przed ołtarz w Niedzielę Palmową.
  3. W przyszłą niedzielę (drugą miesiąca) jak zwykle odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na budowę kościoła.
  4. Uroczystości dziękczynne za ocalenie miasta Białegostoku, w 29. rocznicę katastrofy pociągu przewożącego chlor, odbędą się w piątek 9 marca br. i przebiegać będą według następującego porządku: godz. 16.30 – rozpoczęcie przy Krzyżu w miejscu katastrofy przy ul. Poleskiej – procesja od Krzyża do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, w czasie procesji Droga Krzyżowa oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego; o godz. 18.00 – Msza Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.