Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

6 Niedziela Wielkanocna – 06.05.2018 r.

1.We wtorek– 08.05 –przypada Uroczystość św. StanisławaBiskupai Męczennika.

2.W najbliższy piątek – 11.05 – odbędzie się w naszej parafii Uroczystość Wizytacji Kanonicznej, której dokona Ks. Abp Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki. Przed południem odwiedzi Instytucje i placówki oświatowo-wychowawcze. Po południu nawiedzi chorych i rodziny kapłanów pochodzących z parafii. O godz. 16.45 spotka się z grupami i wspólnotami parafialnymi. O godz. 17.45 nastąpi procesjonalne wyjście z kaplicy do nowego kościoła, gdzie o godz. 18.00 odbędzie się Uroczysta Msza św. podczas której Ks. Abp udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Zapraszamy wszystkich parafian szczególnie na Mszę św. do nowego kościoła.

3.W czwartek na godz. 15.00 zapraszamy do ostatecznych prac porządkowych i przygotowania kościoła do Uroczystości wizytacji i I Komunii św.

4.W sobotę – 13.05 w dzień wspomnienia Matki Bożej Fatimskiej po nabożeństwie majowym będzie Procesja Fatimska.

5.W przyszłą niedzielę – 13.05 - w naszej parafii odbędą się UroczystościI Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 10.00 i 12.00. Uroczystości odbędą się w nowym kościele. Pozostałe Msze św. będą odprawiane w kaplicy. 

6.Za tydzień, jak co miesiąc w drugą niedzielę miesiąca, będzie można złożyć ofiarę do puszki na budowę kościoła. Składamy serdeczne Bóg zapłać.