Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

​ 22 Niedziela Zwykła – 01.09.2019 r.

  1. W poniedziałek – 02. 09 o godz. 8.00 będzie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla SP nr 50, a o godz. 10.00 dla Szkoły Katolickiej. Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek zapraszamy adorację na godz. 17.30, a po Mszy św. wieczornej na różaniec w intencji kapłanów. W I sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 17.00.
  3. Piesza Pielgrzymka do Krypna wyruszy w sobotę – 07 września. Wyjście z katedry o godz. 7.00, zakończenie pielgrzymki Mszą św. o godz. 18.00. Można zapisywać się w kancelarii parafialnej.
  4. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć swój dar do puszki na budowę kościoła. 
  5. W dniach 13-15 września b.r. w naszej parafii odbędzie się Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła. W najbliższą środę rozpocznie się Nowenna przed Nawiedzeniem. Bliższe informację będą podane w przyszłą niedzielę.
  6. W nowej szacie graficznej i w zmienionym formacie ukazał się wrześniowy numer "Dróg Miłosierdzia". Miesięcznik prezentuje nowe tematy, podejmowane przez nowych autorów. Szczególnie polecamy w nim rozmowę z arcybiskupem Tadeuszem Wojdą na temat aktualnych spraw i wydarzeń w Białymstoku i w naszej archidiecezji; materiały dotyczące 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz omówienie watykańskiego dokumentu na temat kwestii gender w edukacji. Spośród licznych nowości zachęcamy do lektury cyklu o przypowieściach Jezusa oraz serii artykułów poświęconych wychowaniu młodzieży w rubryce "Jak wychować i nie zwariować".