Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

1 Niedziela Adwentu - 01.12.2019 r.

1.W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek I i sobota miesiąca; 06.12 – wspomnienie św. Mikołaja, Biskupa słynącego z wielkich dzieł miłosierdzia; 07.12 – wspomnienie św. Ambrożego, Biskupa i Doktora Kościoła. W I czwartek o 17:30 – adoracja Najśw. Sakramentu, po Mszy św. wieczornej – różaniec w intencji kapłanów. W I sobotę – modlitwa różańcowa i medytacja po Mszy św. o 6:30 i wieczorem o 16:50.

2.W przyszłą niedzielę – 08.12 – przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy na Godzinę Łaski.

3.W czasieAdwentu będą odprawiane Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie w sobotę o godz. 6:30 .Przynosimy ze sobą świece (mogą być gromnice).Serdeczne zapraszamy wszystkich do udziału w Roratach - dzieci, młodzież i dorosłych.

4.Trwa Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W związku z tym można nabywać świece wigilijne rozprowadzane przy wyjściu przez Caritas Parafialną.

5.Poświęcone opłatki można nabywać w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Dobrowolne ofiary przy tej okazji składane, będą przeznaczone na wykończenie wnętrza naszej świątyni.

6.Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii odbędą się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia: 20, 21 i 22 grudnia (piątek, sobota i niedziela).

7.W przyszłą niedzielę – 08.12 na Mszę św. o godz. 12.00 i po Mszy św. na św. na spotkanie zapraszamy dzieci kl. III SP wraz z rodzicami.

8.W przyszłą niedzielę przy wyjściu będzie można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na budowę kościoła.