Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

1 Niedziela Adwentu - 27.11.2022 r.

1.W tym tygodniu przypada: 30.11 – święto św. Andrzeja, Apostoła03.12 – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, Kapłana i Doktora Kościoła; przypada też I czwartek, I piątek i sobota miesiąca; w I czwartek– adoracja Najświętszego Sakramentu - po Mszy św. wieczornej; w I piątek modlitwa różańcowa wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusa - po Mszy św. wieczornej; w I sobotę – Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi - po Mszy św. o godz.6.30.

2.Od najbliższego czwartku – w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy.

3.Od poniedziałku Kancelaria Parafialna po południu będzie czynna od 16:30 do 17:45, aby księża mogli pełnić posługę w konfesjonale już przed Mszą św.

4.W czasie Adwentu będą odprawiane Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie: w środę o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 6.30. Serdeczne zapraszamy do udziału w Roratach - dzieci, młodzież i dorosłych.

5.We wtorek – 29.11 rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Nowenna będzie odmawiana codziennie do 7.12 po Mszy św. o godz. 18.00.

6.Zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową w godz. 17:00 – 17:40.

7.Przy wyjściu można złożyć podpis pod projektem obywatelskim „Aborcja to zabójstwo”. Serdeczne zachęcamy.

8.Poświęcone opłatki można nabywać w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Ofiary przy tej okazji składane, będą przeznaczone na wykończenie wnętrza naszej świątyni.

9.Rozpoczyna jak co roku Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć świece wigilijne i w ten sposób pomóc potrzebującym.

10.W przyszłą niedzielę – 04.12 będą zbierane ofiary do puszek na wsparcie Kościoła na Wschodzie. Serdeczne Bóg zapłać.

11.Dziś można złożyć ofiarę do puszki na Kościół Prześladowany.