Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

| dodał:

1 Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2017 r

.

1.Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych w okresie Wielkiego Postu. Droga Krzyżowa dla dzieci – w każdy wtorek o godz. 17.30; Droga Krzyżowa dla wszystkich - w piątek o godz. 17.30; Gorzkie Żale - w środę i w sobotę o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.

2.Rozpoczyna się organizowane przez Caritas dzieło Wielkopostnej Jałmużny. Na stoliku za ławkami wyłożone są skarbonki, które można zabrać do domu i całą rodziną zaangażować się poprzez nasze wyrzeczenia w pomoc potrzebującym. Prosimy przynieść skarbonki z ofiarami przed ołtarz w Niedzielę Palmową.

3.W przyszłą niedzielę – 12.03, na Mszę św. o godz.12.00 i po Mszy św. na spotkanie zapraszamy dzieci kl. III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.

4.W przyszłą niedzielę (drugą miesiąca) jak zwykle odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na budowę kościoła.

5.Uroczystości dziękczynne za ocalenie miasta Białegostoku, w 28. rocznicę katastrofy pociągu przewożącego chlor, odbędą się w czwartek 9 marca br. i przebiegać będą według następującego porządku: godz. 16.30 – rozpoczęcie przy Krzyżu w miejscu katastrofy przy ul. Poleskiej – procesja od Krzyża do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, w czasie procesji Droga Krzyżowa oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego; godz. 18.00 – Msza Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.