Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

4 Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018 r.


1.Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

2.W tym tygodniu przypada: 23.04 - Uroczystość św. Wojciecha Biskupa, Męczennika, Głównego Patrona Polski; 24.04 – Uroczystość św. Jerzego, Męczennika, Głównego Patrona Archidiecezji Białostockieji Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego; 25.04 - święto św. Marka Ewangelisty.

3.Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary do puszek na budowę kościoła złożone w ub. Niedzielę.

4.Dzisiaj po Mszy św. o godz.10.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej ds. Ekonomicznych, zaś po Mszy św. o godz.12.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej.

5.W przyszłą niedzielę – 29.04 na Mszę św. o godz. 10.00 i po Mszy św. na spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem zapraszamy młodzież kl. III gimnazjum wraz z rodzicami.

6.Bóg zapłać z całego serca tym wszystkim, którzy w sobotę przyszli do pracy przy sprzątaniu nowego kościoła. Wstępnie wysprzątaliśmy wnętrze kościoła i jedną z wież. Pozostało jeszcze wiele pracy: uporządkowanie drugiej wieży, dalsze prace wewnątrz kościoła i na placu wokół kościoła. Dlatego znów serdeczne zapraszamy do pracy jak najliczniej w najbliższą sobotę – 28.04 na godz. 8:00, a kto może, również każdego dnia tygodnia.