Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

24 Niedziela Zwykła – 16.09.2018 r.


1.W tym tygodniu przypada: 18.09 – wspomnienie św. Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski; 21.09 – święto św. Mateusza, Apostołai Ewangelisty.

2.Składamy serdeczne Bóg zapłać za  ofiary do puszek złożone w ubiegłą niedzielę na budowę naszego kościoła. W najbliższych dniach kończymy prace przy elewacji kościoła i pokrywaniu dachu i dalej będziemy planowali prace związane z projektem wykończenia wnętrza naszej świątyni.

3.Dzisiaj przy wyjściu można złożyć ofiarę do puszki na KUL i Centrum Formacji Pastoralno Katechetycznej w Białymstoku.

4.Dnia 6 października odbędzie się doroczna pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Matki Bożej Różanostockiej. Informację i zapisy pod numerem telefonu zamieszczonym w gablocie przed kaplicą.

5.Tworzone jest nowe Koło Żywego Różańca. Zapisy pod numerem telefonu zamieszczonym w gablocie przed kaplicą lub w kościele w I niedzielę miesiąca o godz. 17.00.

6.Dzisiaj na Mszę św. o godz. 10.00 i po Mszy św. na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania zapraszamy uczniów kl. VIII sp. i kl. III gimnazjum wraz z rodzicami; zaś na Mszę św. o godz.12.00 i po Mszy św. na spotkanie przygotowujące do I Komunii zapraszamy uczniów kl. III sp. wraz z rodzicami.