Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

25 Niedziela Zwykła – 23.09.2018 r.


1.W tym tygodniu obchodzić będziemy: 27.09 – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, Kapłana; 28.09 – uroczystość bł. Michała Sopoćki, Kapłana - Patrona Miasta Białegostoku; 29.09 – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

2.W piątek – 28.09 o godz. 15.00, w uroczystość bł. ks. Michała Sopoćki i w 10 rocznicę beatyfikacji po raz kolejny na ulicach naszego miasta będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Na naszym osiedlu spotkamy się na skrzyżowaniu ul. Pułaskiego i Dubois naprzeciwko „Stokrotki”. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3.Msza św. z okazji 10 rocznicy beatyfikacji ks. Michała Sopoćki będzie sprawowana w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku w niedzielę 30 września o godz. 15.00. Mszy św. będzie przewodniczyć Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki. Zapraszamy do uczestnictwa.

4.W przyszłą niedzielę – 30.09 na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy uczniów kl. III gimnazjum i kl. VIII sp a po Mszy św. na spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem, zaś podczas Mszy św. o godz. 12.00 będzie poświęcenie różańców dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św. i po Mszy św. spotkanie formacyjne.

5.Organizowana jest pielgrzymka autokarowa Kół Żywego Różańca do Różanegostoku w sobotę – 6 października. Bliższe informacje o zapisach zamieszczone są w gablocie przed kaplicą.