Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

6 Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019 r.


1.We wtorek – 28.05 o godz. 18.00 – młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Uroczystość odbędzie się w nowym kościele.

2.W piątek – 31.05 – rozpocznie się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha św. Będzie odprawiana z nabożeństwem majowym w piątek, a od soboty wraz z nabożeństwem czerwcowym.

3.W sobotę - 01.06 – rozpoczyna się nabożeństwo czerwcowe, które będzie odprawiane po Mszy św. o godz. 18.00.

4.W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Modlitwa różańcowa
i medytacja, po Mszy św. wieczornej.

5.W przyszłą niedzielę – 02.06 – obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

6.W przyszłą niedzielę – 02.06 – będziemy obchodzili w Polsce Święto Dziękczynienia. W związku z tym będzie można złożyć ofiarę do puszki na wykończenie świątyni Opatrzności w Warszawie.

7.Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka Blachnickiego przy ul. Transportowej 2, zaprasza na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca na placu szkolnym. Rozpoczęcie festynu Mszą św. w naszym kościele o godz. 12.00. W programie: występy dzieci i młodzieży, konkursy z nagrodami, pokazy sprzętu strażackiego i wojskowego, dmuchany plac zabaw, koncert uwielbienia i inne atrakcje.

8.Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje trzydniową pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia i Torunia w dniach 6 - 8 czerwca b.r. Bliższe informacje i zapisy pod numerem telefonu zamieszczonym w gablocie przy kaplicy i na drzwiach nowego kościoła.

9.Serdeczne Bóg zapłać za ofiary, złożone w ubiegłą niedzielę do puszek na budowę kościoła.