Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

7 Niedziela Wielkanocna – 02.06.2019 r. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1.Dzisiaj obchodzimy w Polsce Święto Dziękczynienia. W związku z tym będzie można złożyć ofiarę do puszki na wykończenie świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

2.W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W I czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o nowe powołania kapłańskie - o 17:30, a po Mszy św. wieczornej na różaniec w intencji kapłanów.

3.W piątek – 07.06 o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. z okazji święta Szkoły Podstawowej nr 50 im. Św. Jadwigi Królowej Polski.

4.W sobotę – 08.06 – odbędzie się doroczna piesza pielgrzymka do Sanktuarium św. Antoniego w Niewodnicy. Gromadzimy się o godz. 9.00 przed kaplicą. Wyjście o godz. 9.15, ok. godz. 12.00 Msza św. w Niewodnicy, potem Droga Krzyżowa i powrót autokarem ok. godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy do udziału.

5.W przyszłą niedzielę – 09.05 przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy o kończącym się czasie spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.

6.W przyszłą niedzielę, jak co miesiąc, będzie można złożyć ofiarę do puszki na budowę kościoła (na wykończenie wnętrza naszej świątyni). Za każdy dar – składamy serdeczne Bóg zapłać.