Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

11 Niedziela Zwykła – 16.06.2019 r.


1.W środę – 19.06 o godz. 8:00 będzie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla SP nr 50. Serdecznie zapraszamy nauczycieli, uczniów i rodziców; o godz. 16.30 będzie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla szkoły katolickiej im. Ks. Franciszka Blachnickiego.

2.W czwartek – 20.06 – będziemy obchodzili Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. będą odprawiane w następującym porządku: w naszym kościele o godz. 7.00, o godz.10.00 - główna Msza św., w kościele NMP Matki Kościoła, potem procesja Eucharystyczna ul. Abp Kisiela, Zachodnią, Wspólną, Pułaskiego i zakończenie procesji w naszym nowym kościele. Serdecznie zapraszamy. Będzie też Msza św. wieczorna o godz. 18.00 w naszym kościele.

3.Przez całą oktawę Bożego Ciała będą odprawiane Nieszpory Eucharystyczne po Mszy św. o godz. 18.00.

4.W dniach 21-23 czerwca br. (piątek, sobota, niedziela) organizowana jest Piesza Pielgrzymka Różanostocka. Białostockie grupy wyruszają 21 czerwca (piątek) po Mszy Świętej o godz. 11:30 w Białostockiej Katedrze. Pielgrzymka zakończy się w Różanymstoku 23 czerwca (w niedzielę) uroczystą Eucharystią o godz. 17:00. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, jednak w sposób szczególny młodzież pragnącą podziękować Chrystusowi i Jego Matce za kończący się kolejny rok katechetyczny, szkolny i akademicki. Można zapisywać się w kancelarii parafialnej.

5.Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary z ub. niedzieli dopuszek na budowę kościoła.

6.Dzisiaj przy wyjściu będzie można złożyć ofiarę do puszkina KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku. Serdeczne Bóg zapłać.

7.Dzisiaj – 16.06 – o godz. 20:30 – odbędzie się w kaplicy adoracja Najśw. Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.