Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

​ 26 Niedziela Zwykła – 29.09.2019 r.

1.W tym tygodniu przypada: 01.10 – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła; 02.10 – wspomnienie św. Aniołów Stróżów; 04.10 – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu; 05.10 – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy, Apostołki Bożego Miłosierdzia.

2.We wtorek - 01.10 - rozpoczyna się Nabożeństwo Różańcowe, które będzie odprawiane codziennie o godz. 17.30 , czyli pół godziny przed Mszą św. wieczorną. Zapraszamy do modlitwy różańcowej dorosłych, młodzież i dzieci. Dzieci do modlitwy różańcowej w szczególny sposób zapraszamy w każdy wtorek.

3.W tym tygodniu przypada też I czwartek i I piątek miesiąca i I sobota miesiąca. W I sobotę różaniec i medytacja, ze względu na wcześniejszy ślub, po Mszy św. o godz. 18.00.

4.Msza Święta inaugurująca w naszej Archidiecezji Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny odbędzie się w sobotę, 5 października br., o godz. 18.00
w Katedrze białostockiej. Eucharystii będzie przewodniczyć Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda.

5.Organizowana jest pielgrzymka autokarowa Kół Żywego Różańca  do  Różanegostoku w sobotę – 5 października. Bliższe informacje o zapisach zamieszczone są w gablocie przed kaplicą. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich czcicieli Matki Bożej.

6.Msza św. z okazji Archidiecezjalnego Dnia Eucharystii zostanie odprawiona w niedzielę, 6 października br. godz. 11.00 w Kolegiacie św. Antoniego w Sokółce. Mszy Świętej przewodniczyć będzie Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki.

7.W przyszłą niedzielę – 06.10 na godz. 10.00 na Mszę św. i na spotkanie przygotowujące do bierzmowania zapraszamy uczniów kl. VII i VIII.

8.W przyszłą niedzielę – 06.10 -podczas Mszy św. o godz. 12.00 będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych najmłodszym uczniom. Serdecznie zapraszamy.