Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

| dodał:

​32 Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.

1.W środę - 11.11 – przypada wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa. Jest to Święto Niepodległości – będziemy modlić się w intencji Ojczyzny. Msze św. o 6:30, 8:30 i 18:00 w nowym kościele.

2.Ze względu na pandemię, do odwołania są zawieszone spotkania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

3.W czasie pandemii od najbliższej soboty – 14. 11 - Msza św. wieczorna o godz. 18.00 w sobotę będzie odprawiana jako Msza św. niedzielna. Kościół obecnie daje taką możliwość wiernym, którzy nie mogą uczestniczyć w niedzielę z powodu koniecznych obowiązków ( np. pracy zawodowej ). Ograniczenie ilości osób uczestniczących we Mszy św. spowodowane nałożonymi obostrzeniami jest również wystarczającym powodem aby można było uczestniczyć w sobotę wieczorem we Mszy św. niedzielnej. Msza św. będzie odprawiana w nowym kościele z formularza niedzielnego z hymnem „Chwała na wysokości Bogu”, z czytaniami z niedzieli, z kazaniem i wyznaniem wiary. Serdecznie zapraszamy.

4.W przyszłą niedzielę ofiarą do puszki będzie można wesprzeć Kościół prześladowany. Serdeczne Bóg zapłać.

5.Dzisiaj, jak co miesiąc przy wyjściu będzie można złożyć ofiarę do puszki na wykończenie wnętrza naszej świątyni. Składamy serdeczne Bóg zapłać za każdy dar serca.

6.Bóg zapłać tym z Państwa, którzy nie uczestniczą we Mszy św., korzystając z dyspensy ale w poczuciu odpowiedzialności za kościół i parafię, w miejsce puszek czy tacy, składają ofiarę za pośrednictwem konta bankowego:

71 1020 1332 0000 1302 0026 3871