Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

| dodał:

13 Niedziela Zwykła -27.06.2021 r.

  1. W tym tygodniu przypada: w poniedziałek – 28.06 – wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika; we wtorek – 29.06Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła - tym dniu będą zbierane ofiary na tacę, przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej; w sobotę - 03.07 – święto św. Tomasza, Apostoła; przypada też I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca - w I czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o nowe powołania kapłańskie - o 17:30, a po Mszy św. wieczornej na różaniec w intencji kapłanów. W I piątek, jeszcze ze względu na obawy niektórych osób, będziemy odwiedzali chorych na indywidualną prośbę. W I sobotę modlitwa różańcowa i medytacja rozpocznie się o godz. 17.00.
  2. Składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę w minioną sobotę, przy sprzątaniu pomieszczeń w dolnym kościele. Do pracy przyszło 4 mężczyzn, ale wykonaliśmy większość zaplanowanych cięższych prac. Nie wszystko jednak udało się zrobić, dlatego też serdecznie zapraszamy na najbliższą sobotę – 03.07 – na godz. 8.00. Tym razem zapraszamy nie tylko Panów ale i Panie. Pozostały już prace lżejsze ale jest sporo do zrobienia. Z góry – serdeczne Bóg zapłać.
  3. W sobotę 3 lipca br. odbędzie się XXV Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 8.00 modlitwą przed obrazem Matki Miłosierdzia w Katedrze białostockiej. Do uczestnictwa w niej zapraszamy wszystkich wiernych, a zwłaszcza rodziny.