Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

| dodał:

​21 Niedziela Zwykła – 22.08.2021 r.

1.W tym tygodniu przypada: 24.08 – święto św. Bartłomieja, Apostoła; 26.08 – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej; 27.08 – wspomnienie św. Moniki; 28.09 – wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła.

2.37. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 4 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy przyjmowane będą w poszczególnych parafiach naszej Archidiecezji. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza Święta celebrowana w Krypnie o godz. 18.00 z udziałem grup pielgrzymkowych z całej Archidiecezji. Dla pielgrzymów przybywających tego dnia wcześniej Msze św. będą sprawowane również o godz. 13.00 i 15.00.

3.Decyzją Ks. Biskupa Administratora Archidiecezji Białostockiej, Ks. Andrzej Szczepańczyk po pięciu latach pracy w naszej parafii został mianowany wikariuszem parafii p.w. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana w Choroszczy. Serdecznie dziękujemy ks. Andrzejowi za posługę i życzymy błogosławieństwa Bożego w służbie nowej wspólnocie. Do posługi w naszej parafii został mianowany Ks. Antoni Wiszowaty, dotychczasowy wikariusz parafii p.w. św. Anny w Kalinówce, którego powitamy w przyszłą niedzielę.