Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

| dodał:

​2 Niedziela Adwentu 05.12.2021 r.

1.W czasie Adwentu Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie są odprawiane w środę o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 6:30 . Serdecznie zapraszamy.

2.W środę – 08.12 – przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 6.30, 8.30, 18.00.
O godz. 12.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy na Godzinę Łaski.

3.W przyszłą niedzielę – 12.12 podczas Mszy św. o godz. 10.00 będzie udzielone specjalne błogosławieństwo matkom oczekującym potomstwa. Serdecznie zapraszamy.

4.Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii odbędą się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia: 17, 18 i 19 grudnia (piątek, sobota i niedziela).

5.Trwa Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W związku z tym można nabywać świece wigilijne rozprowadzane przez Caritas Parafialną.

6.Poświęcone opłatki można nabywać w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Ofiary przy tej okazji składane, będą przeznaczone na wykończenie wnętrza kościoła.

7.Dzisiaj przy wyjściu będzie można złożyć ofiarę do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

8.W przyszłą niedzielę można będzie złożyć ofiarę do puszki na wykończenie wnętrza naszej świątyni. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

9.Zachęcamy do nabycia i czytania naszego diecezjalnego pisma „Drogi Miłosierdzia”.

10.Posługę w naszej parafii, jako wikariusz rozpoczyna ks. Adam Bułatewicz. Serdecznie witamy i życzymy Bożego błogosławieństwa.