Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

22 Niedziela Zwykła - 28.08.2022 r.

1.W tym tygodniu przypada – 29.08wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela; 03.09 – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.

2.W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30, w I piątek modlitwa różańcowa wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusa po Mszy św. wieczornej, w I sobotę modlitwa różańcowa wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. wieczornej.

3.W czwartek – 01.09 o godz. 8.00 będzie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.

4.38. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 3 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Zapraszamy do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy przyjmowane będą w kancelarii parafialnej. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza Święta celebrowana w Krypnie o godz. 18.00 z udziałem grup pielgrzymkowych z całej Archidiecezji.