Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

25 Niedziela Zwykła - 18.09.2022 r.

1.W tym tygodniu przypada: 21.09 – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; 23.09 – wspomnienie św. O. Pio.

2.W przyszłą niedzielę – 25.09 - na Mszę św. na godz. 12.00 i po Mszy św. na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania zapraszamy młodzież kl. I szkół średnich.

3.Procesja z relikwiami bł. ks. Michała Sopoćki, z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego do Katedry, odbędzie się we wtorek 27 września br. o godz. 19.00.Procesję poprzedzi Msza św. w Sanktuarium o godz.18.00. Natomiast o godz. 20.00 w Archikatedrze rozpocznie się godzinne czuwanie modlitewne prowadzone przez Scholę Adonai. MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI MIESZKAŃCÓW BIAŁEGOSTOKU w Dniu Patrona miasta, bł. ks. Michała Sopoćki, będzie sprawowana we środę, 28 września br., o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej.Mszy św. przewodniczyć będzie Arcybiskup Józef Guzdek Metropolita Białostocki. Tego dnia o godz. 16.00 na kanale You Tube ArchiBial Media będzie udostępniona transmisja z gali wręczenia nagród im. bł. ks. Michała Sopoćki„Michały 2022".

4.Doroczna pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Różanymstoku odbędzie się w sobotę – 1 października. Zapraszamy wszystkich chętnych – nie tylko członków Kół Żywego Różańca. Zapisy u Pani Agnieszki. Kontakt telefoniczny – informacja w gablocie przed kościołem.

5.Składamy serdeczne Bóg zapłać ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę na wykończenie wnętrza naszej świątyni.