Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

28 Niedziela Zwykła - 09.10.2022 r.

1.Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe jest odprawiane codziennie o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy w każdy wtorek na różaniec o godz. 17.30.

2.Dzisiaj - 09.10 na Mszę św. o godz. 12.00 i po Mszy św. Na spotkanie przygotowujące do I Komunii św. zapraszamy uczniów kl. III wraz z rodzicami. Prosimy, aby dzieci przyniosły różańce do poświęcenia.

3.W tym tygodniu w środę 12.10po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej. Prosimy o przybycie przedstawiciela każdej wspólnoty i grupy parafialnej.

4.W czwartek – 13.10 po Mszy św. wieczornej będzie precesja fatimska. Zapraszamy do udziału.

5.W październiku odbywają się Dni Kultury Chrześcijańskiej. Program jest wywieszony w gablocie przed kościołem, jak też na ulotkach, na stoliku, przy wyjściu.

6.Zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią Listu Pasterskiego Episkopatu Polski, ofiary na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia będą zbierane w przyszłą niedzielę, stąd dziś przy wyjściu można złożyć ofiarę do puszki na wykończenie wnętrza naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.

7.Zapraszamy do lektury nowego numeru „Dróg Miłosierdzia”. Do każdego egzemplarza „Dróg Miłosierdzia” dołączona jest książka „Misja ocalania” z opowieściami Księży Werbistów z różnych zakątków świata.

8.Szkoła Podstawowa nr 50 zwraca się o przekazanie informacji wiernym o prośbie od całej społeczności szkoły o zagłosowanie na projekt obywatelski o numerze O069 w zakresie modernizacji sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 50. Projekt zakłada remont i doposażenie sali gimnastycznej wraz z bieżnią, szatniami, łazienkami. Głosować można do 17 października br. (przez internet - np. wchodząc na stronę szkoły, jak też na inne sposoby podane w informacji w gablocie przed kościołem).