Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

3 Niedziela Adwentu - 11.12.2022 r.

1.W czasie Adwentu są odprawiane Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie: w środę o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 6.30. Serdeczne zapraszamy do udziału w Roratach - dzieci, młodzież i dorosłych.

2.W czwartek 15.12 - po Mszy św. wieczornej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W piątek – 16.12 – comiesięczna adoracja, teraz już też po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy.

3.W tym tygodniu będziemy przeżywali Rekolekcje Adwentowe. Przede wszystkim będzie to przygotowanie do świąt przez sakrament pokuty. Zapraszamy w piątek – 16.12 i w sobotę – 17.12 na Mszę św. o godz.18.00. Spowiedź rozpocznie się pół godziny przed Mszą św. – o 17:30. W niedzielę – 18.12 - Msze św. w porządku niedzielnym, spowiedź 15 minut przed Mszą św.

4.Trwa Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Można nabyć przy wyjściu świece wigilijne i w ten sposób pomóc potrzebującym. Proponowane ceny świec: mała – 15 zł, duża – 25 zł. Nie jest to wartość świecy, ale nasza ofiara na pomoc potrzebującym.

5.Poświęcone opłatki można nabywać w zakrystii i w kancelarii parafialnej. Ofiary przy tej okazji składane, będą przeznaczone na wykończenie wnętrza naszej świątyni.

6.Przy wyjściu można też nabyć ozdoby choinkowe wykonane przez młodzież oazową i wesprzeć fundusz duszpasterstwa młodzieży, również można nabyć sianko na stół wigilijny wspierając fundusz ministrancki.

7.Dzisiaj przy wyjściu będzie można złożyć, jak co miesiąc, ofiarę do puszki na wykończenie wnętrza naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

8.Polecamy grudniowy numer "Dróg Miłosierdzia". Do każdego egzemplarza dołączony jest, przygotowany przez Księży Werbistów kalendarz na nadchodzący rok 2023. Zachęcamy do nabycia.