Aktualności i ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

1 Niedziela Wielkiego Postu - 26.02.2023 r.

1.Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych w okresie Wielkiego Postu. Droga Krzyżowa dla wszystkich - w piątek o godz. 17.30, Gorzkie Żale - w środę i w sobotę o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. o godz.10.00.

2.W tym tygodniu: w I środę miesiąca - nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa – po Mszy św. wieczornej, w I czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej, w I piątek – nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusa po Mszy św. porannej i wieczornej, w I sobotę – nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi – po Mszy św. porannej i wieczornej – po Mszy św. wieczornej też modlitwa różańcowa i medytacja w intencji wynagradzającej.

3.W sobotę – 04.03 – przypada Uroczystość św. Kazimierza, Królewicza, Głównego Patrona Białostockiej Prowincji Kościelnej.

4.Dzisiaj przy wyjściu będzie można złożyć ofiarę do puszki na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. Serdeczne Bóg zapłać.

5.Do naszej parafii zgłosiła się rodzina 6-miesięcznego dziecka Filipa Martyniuka, urodzonego z niedorozwojem kości, prosząc o pomoc w kosztownym leczeniu. W przyszłą niedzielę – 05.03 będzie można wesprzeć chore dziecko ofiarą do puszki. Rodzice mają zgodę Kurii Metropolitalnej Białostockiej. Z góry serdecznie dziękują za każdą pomoc.